przedszkole niepubliczne Częstochowa

przedszkole prywatne Częstochowa

przedszkole integracyjne Częstochowaprzedszkole językowe Częstochowa

Poznaj nas

Witamy w świecie zabawy, przygody i nieustannego rozwoju! Prywatne przedszkole językowe Czerwony Kapturek to nowoczesne i przyjazne miejsce stworzone dla wszystkich maluchów na ważnym etapie ich życia. Budujemy w nim rodzinną atmosferę, pełną ciepła i uśmiechu, w której odnajdzie się każde dziecko.

Jesteśmy w ścisłej czołówce przedszkoli niepublicznych w Częstochowie. Badania zewnętrzne wykazały, że Czerwony Kapturek w najlepszy możliwy sposób wspomaga rozwój dzieci z uwzględnieniem ich indywidualnej sytuacji.

przedszkole niepubliczne Częstochowa
przedszkole prywatne Częstochowa


Metody pracy

Realizując treści programowe wychowania przedszkolnego wykorzystujemy elementy wielu atrakcyjnych metod wspierających aktywność, samodzielność, zachęcających do twórczych poszukiwań, pozwalających na ukazaniu zalet i walorów każdego dziecka. Wszystkie metody racy z dzieckiem uwzględniają podstawowa formę jego aktywności tj zabawę. Nauczycielki z dużą starannością dokonują doboru metody do możliwości emocjonalnych i fizycznych swoich podopiecznych.

Ramowy rozkład

Dzięki ściśle określonym planom działania jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą opieką Państwa dzieciom, dlatego każdy dzień w Kapturku przebiega według skutecznego i przyjaznego, ramowego rozkładu.

przedszkole integracyjne Częstochowa
przedszkole językowe Częstochowa

Ewaluacja

Prywatne przedszkole Czerwone Kapturek jest w czołówce najwyżej ocenianych tego typu placówek w całej Częstochowie.

Koncepcja

Otwierając przedszkole integracyjne Kapturek, chcieliśmy stworzyć miejsce przyjazne dla wszystkich dzieci, w którym wartości prawdy, szacunku czy tolerancji są na porządku dziennym. Codziennie dbamy o to, aby dzieci miały warunki do rozwoju zgodnego z ich zainteresowaniami.

przedszkole niepubliczne Częstochowa

Zapraszamy do kontaktu!

Przedszkole Niepubliczne Czerwony Kapturek
ul. Marynarki Wojennej 5
42-200 Częstochowa

godz. otwarcia 7.00-17.00